RC1005F2211CS
MFR.Part #
RC1005F2211CS
JLCPCB Part #
C4001914
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS