RU2012FR068CS
MFR.Part #
RU2012FR068CS
JLCPCB Part #
C17335833
Description
-55℃~+155℃ 333mW 68mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS