ESMH351VQT182MB80U
MFR.Part #
ESMH351VQT182MB80U
JLCPCB Part #
C4155416
Package
Plugin,D40xL82mm
Description
-25℃~+85℃ 1800uF 2000hrs@85℃ 25mm 350V 40mm 6.07A@120Hz 82mm ±20% Plugin,D40xL82mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS