RC0402F1823CS
MFR.Part #
RC0402F1823CS
JLCPCB Part #
C4151419
Description
-55℃~+125℃ 182kΩ 31.25mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS