RUT1608JR560CS
MFR.Part #
RUT1608JR560CS
JLCPCB Part #
C17220747
Description
-55℃~+155℃ 125mW 560mΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS