C81562JE260814A0
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
C81562JE260814A0
JLCPCB Part #
C466220
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
3kV 5.6nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS