MP2224K27C3S6LC
MFR.Part #
MP2224K27C3S6LC
JLCPCB Part #
C1021782
Package
Plugin,P=10mm
Description
220nF 275V CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS