MPP274J2G1904096LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MPP274J2G1904096LC
JLCPCB Part #
C412680
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 270nF 400V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS