RC2012F8453CS
MFR.Part #
RC2012F8453CS
JLCPCB Part #
C4090738
Description
-55℃~+155℃ 125mW 845kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS