CIH03Q3N3SNC
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
CIH03Q3N3SNC
JLCPCB Part #
C19369346
Package
0201
Description
18@500MHz 270mA 3.3nH 300mΩ 0201 Inductors (SMD) ROHS