RCS1608F3832CS
MFR.Part #
RCS1608F3832CS
JLCPCB Part #
C4138771
Description
-55℃~+155℃ 100mW 38.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS