RC2012F223CS
MFR.Part #
RC2012F223CS
JLCPCB Part #
C4134983
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS