RC2012F225CS
MFR.Part #
RC2012F225CS
JLCPCB Part #
C3994480
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS