RC2012J621CS
MFR.Part #
RC2012J621CS
JLCPCB Part #
C4133566
Description
-55℃~+155℃ 125mW 620Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS