RM06F15R0CT
MFR.Part #
RM06F15R0CT
JLCPCB Part #
C4131804
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS