RM06F10R0CT
MFR.Part #
RM06F10R0CT
JLCPCB Part #
C4048119
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS