RCS1005F2214CS
MFR.Part #
RCS1005F2214CS
JLCPCB Part #
C4115061
Description
-55℃~+155℃ 2.21MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS