RCS1608F4223CS
MFR.Part #
RCS1608F4223CS
JLCPCB Part #
C17587475
Description
-55℃~+155℃ 100mW 422kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS