RC1005F1134CS
MFR.Part #
RC1005F1134CS
JLCPCB Part #
C4120431
Description
-55℃~+155℃ 1.13MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS