RC0402F622CS
MFR.Part #
RC0402F622CS
JLCPCB Part #
C4110249
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS