RC0402F682CS
MFR.Part #
RC0402F682CS
JLCPCB Part #
C4091727
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS