RC2012F8251CS
MFR.Part #
RC2012F8251CS
JLCPCB Part #
C4102544
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS