RC1005F474CS
MFR.Part #
RC1005F474CS
JLCPCB Part #
C4148839
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS