RC0402F4R7CS
MFR.Part #
RC0402F4R7CS
JLCPCB Part #
C4260569
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS