RC1608J3R3CS
MFR.Part #
RC1608J3R3CS
JLCPCB Part #
C4092496
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS