RCS1608J361CS
MFR.Part #
RCS1608J361CS
JLCPCB Part #
C17587903
Description
-55℃~+155℃ 100mW 360Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS