RC0402F12R4CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RC0402F12R4CS
JLCPCB Part #
C4091919
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 12.4Ω 31.25mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS