CIH05Q33NJNC
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
CIH05Q33NJNC
JLCPCB Part #
C19750146
Package
0402
Description
300mA 33nH 580mΩ 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS