RUK3216FR018CS
MFR.Part #
RUK3216FR018CS
JLCPCB Part #
C17440562
Description
-55℃~+155℃ 18mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS