RM14J2R0CT
MFR.Part #
RM14J2R0CT
JLCPCB Part #
C4082128
Description
-55℃~+155℃ 2Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS