RN73H2ETTD7503B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD7503B50
JLCPCB Part #
C4241078
Description
250mW 750kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS