RC2012J910CS
MFR.Part #
RC2012J910CS
JLCPCB Part #
C4306877
Description
-55℃~+155℃ 125mW 91Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS