RM12F11R8CT
MFR.Part #
RM12F11R8CT
JLCPCB Part #
C4067029
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS