RM12J162CT
MFR.Part #
RM12J162CT
JLCPCB Part #
C4346224
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS