RN12A1500CT1-V10
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RN12A1500CT1-V10
JLCPCB Part #
C7057048
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS