ACS725LLCTR-10AU-T
MFR.Part #
ACS725LLCTR-10AU-T
JLCPCB Part #
C459333
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+150℃ 1.2mΩ 10A 120kHz 264mV/A 3V~3.6V 4us Not supported SOIC-8 Current Sensors ROHS