ACS773LCB-100B-SMT-T
MFR.Part #
ACS773LCB-100B-SMT-T
JLCPCB Part #
C3684536
Package
CB-5
Description
-40℃~+150℃ 0.1mΩ 100A 13.2mV/A 2.5us 200kHz 3V~3.6V 4800Vrms Overcurrent Protection、Bidirectional detection、Power-on reset Support CB-5 Current Sensors ROHS