CRCW25125K23FKTG
MFR.Part #
CRCW25125K23FKTG
JLCPCB Part #
C2148018
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.23kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount