RCS1005F2R26CS
MFR.Part #
RCS1005F2R26CS
JLCPCB Part #
C4041790
Description
-55℃~+155℃ 2.26Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS