RCS1005F275CS
MFR.Part #
RCS1005F275CS
JLCPCB Part #
C17273085
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS