ERJ-HP6F6980V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-HP6F6980V
JLCPCB Part #
C6845349
Package
0805
Description
-55℃~+175℃ 500mW 698Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS