RC2012F6340CS
MFR.Part #
RC2012F6340CS
JLCPCB Part #
C4030922
Description
-55℃~+155℃ 125mW 634Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS