RC1005F5231CS
MFR.Part #
RC1005F5231CS
JLCPCB Part #
C4035619
Description
-55℃~+155℃ 5.23kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS