RC0603F1912CS
MFR.Part #
RC0603F1912CS
JLCPCB Part #
C17367609
Description
-55℃~+125℃ 19.1kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS