RC2012F162CS
MFR.Part #
RC2012F162CS
JLCPCB Part #
C4016236
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS