RC1005F42R2CS
MFR.Part #
RC1005F42R2CS
JLCPCB Part #
C4199343
Description
-55℃~+155℃ 42.2Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS