RCS0603J124CS
MFR.Part #
RCS0603J124CS
JLCPCB Part #
C4150102
Description
-55℃~+125℃ 120kΩ 50mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS