RU3216JR013CS
MFR.Part #
RU3216JR013CS
JLCPCB Part #
C4107349
Description
-55℃~+155℃ 13mΩ 500mW Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS