RC2012F565CS
MFR.Part #
RC2012F565CS
JLCPCB Part #
C4013419
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.6MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS