TC0525D1400T5E
MFR.Part #
TC0525D1400T5E
JLCPCB Part #
C44796
Description
140Ω 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS